Ana sayfa

ROLF AUTO TECH (CHANG ZHOU) CO.LTD

Şirket profili
Rolf Auto Tech, MengZhiDa Auto Motor Manufacturing Co.Ltd'de kuruldu, 10 yıldan uzun süredir otomobil alternatörleri, marş motorları ve bileşenleri konusunda uzmanlaşmış, 2004 yılında ChangZhou geliştirme bölgesinde bulunan, 3 atölyeden oluşan toplam atölye alanında yer aldı. İçinde bilimsel araştırma, ürün geliştirme, üretim, pazarlamayı tek, güçlü teknik gücü, ileri üretim ekipmanı, eksiksiz test araçları, mükemmel ürün ve etkin yönetim ve ustaca keşif ile birleştiren 57000 metrekarelik alan, yılların çabaları nedeniyle dikkate değer bir ilerleme kaydetti Rolf'un tüm üyeleri arasında, şimdi araştırma, geliştirme, test etme ve üretme konusunda güçlü. Mükemmel bir donanım ve yazılım tesisi kurdu. Alternatörler, starterler, armatürler, rotorlar, marş motoru, regülatör, redresör dahil olmak üzere her türlü araca uygun 3000'den fazla filtre çeşidi üretmekteyiz. Ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Afrika, Avustralya vb. Ülkelere ihraç edilmektedir. Yüksek kalitemiz, mükemmel ürünlerimiz ve mükemmel hizmetimiz müşterilerimiz tarafından mutabakat sağlayarak, uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurduk.
Mükemmel bir kalite kontrol sistemi kurduk ve ISO / TS16949 kalite sistem belgelerini aldık. Ve kesinlikle ISO / TS16949 uluslararası kalite sistem kimlik doğrulamasının yönetim patenini gerçekleştirerek ürünün en üstün kaliteye ulaşmasını sağlar.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için tüm çabamızı gösteriyoruz. Ulusal endüstri markası oluşturmada yer alan ve müşteri memnuniyetini artıran müşteri memnuniyeti (CS) programını aktif olarak tanıtmayı hedefliyoruz. Topluma ve devlete daha fazla katkı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Rolf Auto Tech, MengZhiDa Auto Motor Manufacturing Co.Ltd'de kuruldu, 10 yıldan uzun süredir otomobil alternatörleri, marş motorları ve bileşenleri konusunda uzmanlaşmış, 2004 yılında ChangZhou geliştirme bölgesinde bulunan, 3 atölyeden oluşan toplam atölye alanında yer aldı. İçinde bilimsel araştırma, ürün geliştirme, üretim, pazarlamayı tek, güçlü teknik gücü, ileri üretim ekipmanı, eksiksiz test araçları, mükemmel ürün ve etkin yönetim ve ustaca keşif ile birleştiren 57000 metrekarelik alan, yılların çabaları nedeniyle dikkate değer bir ilerleme kaydetti Rolf'un tüm üyeleri arasında, şimdi araştırma, geliştirme, test etme ve üretme konusunda güçlü. Mükemmel bir donanım ve yazılım tesisi kurdu.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

İş türü

Üretici

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 5M-10M

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Delco Remy Alternatör satış için